SOS

logoSOS

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SOS

Nasza szkoła w październiku tego roku przystąpiła do nowatorskiego programu „Siatkarskie Ośrodki Szkolne” w skrócie SOS. W skład tego ośrodka wchodzą cztery szkoły podstawowe i jedno gimnazjum, Sp 5, Sp 11, Sp 6 i Sp 15 oraz Gimnazjum nr 3 w Przemyślu. Koordynatorem całego projektu jest Pan Robert Gierlach, a na terenie naszej szkoły Pan Marcin Kosterkiewicz.
29 listopada i 4 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej SOS, w turnieju udział wzięły młode siatkarki z naszej szkoły. Turniej miał rangę międzynarodową bo w rozgrywkach wzięły też udział siatkarki z Mościsk. Główną nagrodą w turnieju był wyjazd wszystkich uczestników na mecz siatkówki kobiet ORLEN LIGI do Rzeszowa, gdzie rywalizowały ze sobą drużyny Developres Rzeszów i Pałac Bydgoszcz. Po zakończeniu meczu, który okazał się zwycięzki dla Rzeszowa, siatkarki z Przemyśla odbierały dyplomy i puchary na boisku centralnym.
W rozgrywkach bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczyny z SP 11, a 3 miejsce na podium w turnieju „dwójek” zajęła Emilia Kuźniar i Dominika Siuta.
Na wiosnę już następny turniej, a teraz ciężka praca na treningach, które odbywają się w czwartek o godz. 15.00 w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy!!!

no images were found

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie