Home » RODZICE » Godziny konsultacji

Godziny konsultacji

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

2022/2023

Lp. NAZWISKO I IMIĘ DZIEŃ GODZINA MIEJSCE
1. KOSICKA-SIWAK BEATA ŚRODA 14.15 – 15.15 GABINET DYREKTORA
2. JABŁOŃSKA ANETA PIĄTEK 13.30 – 14.30 GABINET WICEDYREKTORA
3. BANICKA MAŁGORZATA CZWARTEK 8.00 – 9.00 ŚWIETLICA
4. BATKO EWA PONIEDZIAŁEK 10.30 – 11.30 ZAPLECZE 103
5. BELIŃSKA JOANNA ŚRODA 8.40 – 9.40 ZAPLECZE  103
6. BIELISZAK RENATA PIĄTEK 12.15 – 13.15 ZAPLECZE103
7. BIENIA RENATA PIĄTEK 13.10 – 14.10 GABINET PEDAGOGA
8. BOBEL NADZIEJA ŚRODA 9.30 – 10.30 BIBLIOTEKA
9. BUCZAK ANETA PONIEDZIAŁEK 13.20 – 14.05

15.55 – 16.10

SALA GIMNASTYCZNA

POKÓJ NAUCZ.

10. BUGIRA ANGELIKA PIĄTEK 14.05 – 15.05 SALA 201
11. CHOMA KAROLINA WTOREK 7.00 – 8.00 SALA 212
12. CHROMIAK RAFAŁ PONIEDZIAŁEK 14.05 – 15.05 MAŁA SALA WF
13. DRYNIAK ANNA WTOREK 13.20 – 14.20 SALA 214
14. DRYNIAK HENRYK PONIEDZIAŁEK 14.10 – 15.10 SALA 214
15. GWIAZDOŃ ALEKSANDRA WTOREK 10.30 – 11.00 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
16. HAMRYSZCZAK RAFAŁ ŚRODA 13.15 – 14.15 SALA 203
17. HARCZUK MAŁGORZATA CZWARTEK 12.00 – 13.00 ŚWIETLICA
18. HORNIATKIEWICZ-DAĆKO RENATA PONIEDZIAŁEK 7.00 – 8.00 SALA 106
19. JAGUSTYN MAŁGORZATA CZWARTEK 7.00 – 8.00 SALA  203
20. JAMROZ DOROTA PIĄTEK 7.00 – 8.00 SALA 106
21. JELIŃSKA MAGDALENA ŚRODA 11.15 – 12.15 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
22. KIJANKA BARBARA PONIEDZIAŁEK 14.10 – 15.10 SALA 206
23. KOSTERKIEWICZ MARCIN CZWARTEK 14.05 – 15.05 SALA GIMNASTYCZNA
24. LUBIŃSKA ANNA PIĄTEK 7.10 – 8.10 SALA 201
25. ŁUC REMIGIUSZ ŚRODA 15.00 – 16.00 SALA 203
26. ŁUPICKA MAŁGORZATA ŚRODA 14.10 – 15.10 SALA 206
27. NOWICKA ANNA PIĄTEK 7.50 – 8.50 ZAPLECZE 103
28. OLESZEK ELŻBIETA ŚRODA 13.20 – 14.20 SALA 206
29. PACZEWSKA RENATA PONIEDZIAŁEK 15.00-16.00 Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3  ul. Kapitulna 4
30. PAJĄK ANNA CZWARTEK 14.10 – 15.10 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
31. PIEJKO ELŻBIETA PIĄTEK 8.00 – 9.00 STUDIO PIOSENKI
32. PILEK IWONA WTOREK 13.15 – 14.15 GABINET PEDAGOGA
33. PLOTKE ELIGIA PIĄTEK 11.00 – 12.00 ŚWIETLICA
34. POMIANEK-ZWIERKOWSKA ANETA PIĄTEK     12.15 – 13.15 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
35. POPOWICZ-KOSTERKIEWICZ KAROLINA PONIEDZIAŁEK 12.15 – 13.15 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
36. PRAJZNER EWA WTOREK 7.00 – 8.00 SALA 201
37. ROGUCKA EWA CZWARTEK 15.00 – 16.00 BIBLIOTEKA
38. RUSIN DOROTA CZWARTEK 12.15 – 13.15 ZAPLECZE 103
39. SKOTNICKA KATARZYNA PONIEDZIAŁEK 15.45 – 16.45 SALA 105
40. STYSIAŁ MAŁGORZATA ŚRODA 15.00 – 16.00 SALA 103
41. TOMCZYK JADWIGA WTOREK 7.00 – 8.00 SALA 214
42. WĄTROBA MARTA s. ANITA WTOREK 15.50 – 16.50 SALA 5

 

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie