Home » KREATYWNA SZKOŁA » Rok innowacji 2014/2015 » Wyprawy w świat wyobraźni

Wyprawy w świat wyobraźni

Uczniowie klasy II b wraz z wychowawczynią panią Anną Nowicką raz w miesiącu przenoszą się „w świat wyobraźni” w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

__________________________________________________________

XIV OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

Klasa II b wraz w wych. A. Nowicką wzięła udział w interaktywnym przedstawieniu dla dzieci pt.: „Warkocz królewny Wisełki” w wykonaniu teatru ART-Re z Krakowa. Spektakl miał miejsce 29 maja w Bibliotece Publicznej w Przemyślu. Wszyscy świetnie się bawili.

__________________________________________________________

22 kwietnia 2015 r. odbyła się impreza biblioteczna zorganizowana przez Czytelnię dla Dzieci i Młodzieży Przemyskiej Biblioteki Publicznej. Podczas spotkania, w którym wzięła udział klasa II B pod opieką wych. p. Anny Nowickiej odbył się KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZE PRZEBRANIE – I miejsce zdobył Szymon Jabłoński jako DZIELNY OŁOWIANY ŻOŁNIERZYK oraz TURNIEJ WIEDZY O BAŚNIACH ANDERSENA w którym cała klasa II b zajęła I miejsce.