2013/2014

EWALUACJA PROGRAMU 2013/2014

We wrześniu 2014 roku wychowawcy klas I przeprowadzili wśród uczniów ankietę przygotowaną przez panią Anetę Jabłońską. Dzieci miały odpowiedzieć na dwa pytania:

1. Czy przychodziłeś z przedszkolem do naszej szkoły na zajęcia komputerowe?

                                 TAK                                    NIE

2. Jak wspominasz pierwsze dni nauki w naszej szkole?

 

 

W ankiecie wzięło udział 67 pierwszaków. Z pośród nich, aż 41 dzieci brało udział w programie „Dziś przedszkole jutro szkoła”, co stanowi ponad 61 %. Wszyscy Ci uczniowie wspominają bardzo dobrze pierwsze dni nauki. Pozostała grupa nie uczestniczyła w naszym programie. Wspominają one pierwsze dni nauki w następujący sposób:

Buzia uśmiechnięta

Buzia neutralna

Buzia smutna

10

13

3

 

WNIOSKI:

Z analizy wynika, iż zrealizowaliśmy cele postawione sobie na początku naszego programu. Nasza szkoła cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród rodziców. Wszystkie dzieci, które uczestniczyła w programie zaznaczyły uśmiechnięte buzie w ankiecie, czyli nie bały się szkoły, mile wspominają pierwsze dni nauki. W grupie dzieci, które nie uczestniczyły w programie nastroje po pierwszych dniach nauki rozkładały się różnie. Świadczy to o tym, iż nasz program doskonale likwiduje stres związany z przejściem dzieci z przedszkola do ławek szkolnych. Umożliwia im wcześniejsze poznanie budynku szkoły, nauczycieli i pracowników. W związku z tym program będzie kontynuowany w nowym roku szkolnym.

___________________________________________________________________________________________________

14.05.2014 rok – zajęcia plastyczne dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9.

Pierwsza grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9 wzięła udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką oraz klawiaturą wykonując zadania ze strony internetowej www.nauczmniemamo.pl.

30.04.2014 rok – zajęcia plastyczne dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9.

Druga grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9 wzięła udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką oraz klawiaturą wykonując zadania ze strony internetowej www.nauczmniemamo.pl.

02.04.2014 rok – zajęcia komputerowe dla dzieci z przedszkola Sióstr Felicjanek.

Druga grupa dzieci z Przedszkola Sióstr Felicjanek wzięła udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką oraz klawiaturą wykonując zadania ze strony internetowej www.nauczmniemamo.pl.

19.03.2014 rok – zajęcia komputerowe dla dzieci z przedszkola Sióstr Służebniczek NMP NP. im. bł.E.Bojanowskiego

Grupa dzieci z Przedszkola Sióstr Służebniczek NMP NP. im. bł.E.Bojanowskiego wzięła udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką oraz klawiaturą wykonując zadania ze strony internetowej www.nauczmniemamo.pl.

05.03.2014 rok – zajęcia komputerowe dla dzieci z przedszkola Sióstr Felicjanek.

Pierwsza grupa dzieci z Przedszkola Sióstr Felicjanek wzięła udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką oraz klawiaturą wykonując zadania ze strony internetowej www.nauczmniemamo.pl.

26.02.2014 rok – zajęcia komputerowe dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9.

Pierwsza grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9 wzięła udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką dopasowując litery do wyrazów, licząc elementy w zbiorach na stronie internetowej www.nauczmniemamo.pl. Pod koniec zajęć sterowały robotem zbudowanym przez uczniów klasy IV „a” z klocków LEGO Mindstorms.

19.02.2014 rok – zajęcia komputerowe dla dzieci z przedszkola Sióstr Służebniczek NMP NP. im. bł.E.Bojanowskiego

Dzieci z przedszkola Sióstr Służebniczek wzięły udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką dopasowując litery do wyrazów, licząc elementy w zbiorach na stronie internetowej www.nauczmniemamo.pl. Pod koniec zajęć sterowały robotem zbudowanym przez uczniów klasy IV „a” z klocków LEGO Mindstorms.

12.02.2014 rok – zajęcia komputerowe dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9.

Druga grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9 wzięła udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką dopasowując litery do wyrazów, licząc elementy w zbiorach na stronie internetowej www.nauczmniemamo.pl. Pod koniec zajęć sterowały robotem zbudowanym przez uczniów klasy IV „a” z klocków LEGO Mindstorms.

5.02.2015 rok – zajęcia plastyczne dla dzieci z przedszkola Sióstr Felicjanek.

Pierwsza grupa dzieci z Przedszkola Sióstr Felicjanek wzięła udział w zajęciach plastycznych prowadzonych przez panią Małgorzatę Banicką. Podczas zajęć dzieci wykonywały zimowe prace plastyczne.

5.02.2015 rok – zajęcia z informatyki dla dzieci z przedszkola Sióstr Felicjanek

Druga grupa dzieci z Przedszkola Sióstr Felicjanek wzięła udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką dopasowując litery do wyrazów, licząc elementy w zbiorach na stronie internetowej www.nauczmniemamo.pl. Pod koniec zajęć sterowały robotem zbudowanym przez uczniów klasy IV „a” z klocków LEGO Mindstorms.

17 stycznia 2014 r. odbyło się w naszej szkole w ramach akcji Dzieci dzieciom Spotkanie Kolędowe, celem którego było kultywowanie tradycji kolędowych. W spotkaniu uczestniczyły dzieci i uczniowie z przemyskich świetlic i przedszkoli. Byli to uczniowie ze świetlic przy SP 15 i SP 14 oraz SP11. Przedszkola reprezentowały: Przedszkole Sióstr Felicjanek, Przedszkole Sióstr Służebniczek, przedszkole Nr 9 Czytelników Życia Podkarpackiego. Każda placówka zaprezentowała krótki program artystyczny. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zaśpiewali kilka najbardziej popularnych kolęd.

Spotkanie przygotowała Pani Małgorzata Banicka – nauczyciel SP 11 przy współpracy z nauczycielami z zaproszonych świetlic i przedszkoli.

no images were found

18.12.2013 rok – zajęcia komputerowe dla dzieci z przedszkola Sióstr Służebniczek NMP NP. im. bł.E.Bojanowskiego

11.12.2013 rok – zajęcia plastyczne dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9.

4.12.2013 rok – zajęcia plastyczne dla dzieci z przedszkola Sióstr Felicjanek

Druga grupa dzieci z Przedszkola Sióstr Felicjanek wzięła udział w zajęciach plastycznych prowadzonych przez panią Małgorzatę Banicką. Podczas zajęć dzieci wykonywały świąteczne prace plastyczne.

4.12.2013 rok – zajęcia komputerowe dla dzieci z przedszkola Sióstr Felicjanek

Pierwsza grupa dzieci z Przedszkola Sióstr Felicjanek wzięła udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką kolorując rysunki i układając puzzle ze strony internetowej www.nauczmniemamo.pl.

27.11.2013 rok – zajęcia komputerowe dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9.

Druga grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9 wzięła udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką oraz klawiaturą wyszukując różnice w obrazkach oraz zbierając jesienne dary na stronie internetowej www.krasnoludki.pl.

20.11.2013 rok – zajęcia komputerowe dla dzieci z przedszkola Sióstr Służebniczek NMP NP. im. bł.E.Bojanowskiego

Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką oraz klawiaturą wyszukując różnice w obrazkach oraz zbierając jesienne dary na stronie internetowej www.krasnoludki.pl.

13.11.2013 rok – zajęcia komputerowe dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9.

Pierwsza grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9 wzięła udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką oraz klawiaturą wyszukując różnice w obrazkach oraz zbierając jesienne dary na stronie internetowej www.krasnoludki.pl.

23.10.2013 rok – zajęcia komputerowe dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9.

Druga grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9 wzięła udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką kolorując rysunki i układając puzzle ze strony internetowej www.nauczmniemamo.pl.

16.10.2013 rok – zajęcia komputerowe dla dzieci z przedszkola Sióstr Służebniczek NMP NP. im. bł.E.Bojanowskiego

Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką kolorując rysunki i układając puzzle ze strony internetowej www.nauczmniemamo.pl.

9.10 2013 rok – zajęcia komputerowe dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9.

Pierwsza grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9 wzięła udział w zajęciach komputerowych prowadzonych przez panią Anetę Jabłońską. Podczas zajęć dzieci doskonaliły umiejętność posługiwania się myszką kolorując rysunki i układając puzzle ze strony internetowej www.nauczmniemamo.pl.

2.10.2013 rok – zabawa z językiem niemieckim dla dzieci z przedszkola Sióstr Felicjanek.

2.10.2013 rok – zabawa z językiem angielskim dla dzieci z przedszkola Sióstr Felicjanek.

 

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie