Home » UCZNIOWIE » Klasy » Rok szkolny 2012/2013 » Klasa VI b

Klasa VI b

DZIEŃ MAMY I TATY

25 maja 2013 roku uczniowie klasy VI „b” zorganizowali Dzień Mamy i Taty. Wszyscy rodzice zostali zaproszeni na Kopiec Tatarski, gdzie przy ognisku mogli usmażyć kiełbaskę i porozmawiać w miłej atmosferze. Po posiłku dzieci wyśpiewały z serc płynącą, samodzielnie ułożoną, piosenkę dla rodziców. Później wszyscy wspólnie świetnie się bawili, było przeciąganie liny, skakanie przez skakankę, gra w piłkę, poszukiwanie skarbu i wiele innych atrakcji. Dziękujemy wspaniałym dzieciakom, które przygotowały dla nas całe spotkanie.

WYCIECZKA DO RZESZOWA NA POLITECHNIKĘ

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W 6 „b”

WALENTYNKI

16 lutego 2013 roku klasa VI „b” wraz z wychowawczynią Panią Anetą Jabłońską wybrała się na walentynkowe spotkanie na kręglach. Wszyscy bawili się super.

WIGILIA KLASOWA

21 grudnia w naszej klasie odbyła się klasowa Wigilia. Wszyscy złożyliśmy sobie życzenia świąteczne, a następnie wspólnie kolędowaliśmy.

MIKOŁAJKI

W tym roku mikołajki wyglądały nieco inaczej niż w latach poprzednich. Wybraliśmy się na kręgle. Wszyscy bawili się doskonale. Mamy nadzieję, że szybko uda się nam to powtórzyć. Dziękujemy Pani Bukojemskiej za pomoc w przygotowaniu naszego spotkania.