Home » UCZNIOWIE » Klasy » Rok szkolny 2011/2012 » Klasa V a

Klasa V a

BOBROWA DOLINA

Dnia 18 czerwca 2012 roku klasa Va z wychowawczynią Anną Dryniak oraz opiekunami: panią Joalntą Kawalec, panią Małgorzatą Tomków oraz rodzicami: panią Magdaleną Wątróbską, panią Moniką Olchowy, panią Marią Morawską i panią Małgorzatą Świtliczką wybrała się na jednodniową wycieczkę śladami Przemisi. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie zamku w Krasiczynie oraz przerwa na pyszne gofry. Następnie grupa udała się Nadleśnictwa Bircza a stamtąd do Bobrowej Doliny, gdzie pod czujnym okiem leśniczego wszyscy dzielnie pokonali ścieżkę edukacyjną (2,6 km). Na koniec wszyscy zjedli pieczone przy ognisku kiełbaski i rywalizowali w wyścigach rzędów, razem z odważnym panem kierowcą. W dobrych humorach i z brązową opalenizną miło spędziliśmy czas.

DZIEŃ MAMY

24 maja 2012 roku w klasie V a odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Matki. Uczniowie wraz z wychowawczynią, panią Anną Dryniak, przygotowali dla mam krótki program artystyczny, składający się z recytacji wierszy, piosenek, tańca oraz scenek sytuacyjnych. Każda z mam dostała wcześniej specjalnie dla niej przygotowane zaproszenie, natomiast po zakończonym występie wszystkie dzieci wręczyły swoim mamusiom róże szepcząc im jednocześnie do ucha najlepsze życzenia. W przyjaznej atmosferze i skromnym poczęstunku wszyscy obecni miło spędzili czas.