Home » Aktualności świetlicy szkolnej » Zabawa karnawałowa w świetlicy

Zabawa karnawałowa w świetlicy

W dniu 12.02.2020 r. w naszej świetlicy odbyła się zabawa karnawałowa, którą zorganizowali nauczyciele świetlicy. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień – udekorowana kolorowymi balonami zachęcała do zabawy. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów bajek, filmów i nie tylko. Można było zobaczyć księżniczki, Spider-Mana, kościotrupa, koty, czarownice i inne ciekawe postacie.
Uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Można było przyłączyć się do pociągu, zatańczyć makarenę, potańczyć w kółeczkach oraz parach. Wraz z dziećmi w zabawie uczestniczyły mamy, które wyśmienicie bawiły się ze swoimi pociechami. Nie zabrakło też innych rozrywek: uczennica z klasy 6 zatańczyła własny układ, a dziewczynki z klasy 3 wykonały układ do piosenki Cleo „Łowcy Gwiazd”.
W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Przed godziną 18 zadowoleni oraz pełni wrażeń dzieci i rodzice rozeszli się do domów.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie