Home » Aktualności » Walentynki w naszej szkole

Walentynki w naszej szkole

Walentynki to dzień, który obchodzimy 14 lutego. Wówczas wyrazy miłości, przyjaźni  i serdeczności płyną w stronę  bliskich nam osób. Stałym elementem tego dnia jest wzajemne wręczanie sobie walentynkowych kartek, kwiatów czy słodkich upominków. Uczniowie SP11 również pamiętali o dniu zakochanych. Z tej okazji, jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.  Następnie, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego obdarowywali przechodniów na ulicach naszego miasta pięknymi papierowymi serduszkami oraz miłym słowem. Nie ominęli również Urzędu Miejskiego oraz samego Prezydenta p. Wojciecha Bakuna, który został właścicielem największego serca! Na zakończenie dnia szkolnego wszyscy ubrani na czerwono (kolor obowiązkowy w tym dniu) zebrali się na boisku aby ustawić się w kształt serca.

Akcje zorganizował i przeprowadził Samorząd Uczniowski oraz opiekunowie.

W tym dniu pamiętaliśmy o sercu dla wszystkich również dla dzieci mieszkających w krajach gdzie prowadzone są misje. „Słodką” zbiórkę właśnie dla nich zorganizowała s. Dorota.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się i pomogli w przygotowaniach tego wydarzenia.