Home » SZKOŁA » Koła zainteresowań » Plastyczne

Plastyczne

W roku szkolnym 2012/2013 kółko plastyczne nie będzie prowadzone.

Kółko plastyczne prowadzi Pani mgr Jolanta Kawalec, odbywa się ono we czwartki od godziny 14.05 do godziny 16.20, uczestnikami są uczniowie klas piątych i szóstych (17 osób). Roczny plan zajęć obejmuje: szkice drzew i architektury w plenerze, malowanie kwiatów i martwych natur, rysowanie postaci człowieka w tym studium twarzy, udział w konkursach plastycznych i wystawach organizowanych przez GSW, wykorzystanie programów komputerowych w tworzeniu prac plastycznych. W miesiącu kwietniu planujemy otwarcie wystawy uczestników kółka plastycznego w galerii 7A. Współpracujemy z Centrum Kultury Japońskiej i Galerią Sztuki Współczesnej w/w instytucje organizują dla nas zajęcia teoretyczne i plastyczne. Uczniowie uczęszczający na kółko zdobywają nagrody i wyróżnienia w konkursach plastycznych.

• GALERIA PRAC
  • WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM
  • WYSTAWA „MŁODZI ARTYŚCI Z SP 11 PREZENTUJĄ…”
  • GALERIA PRAC

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Uczniowie naszej szkoły: Katarzyna Baran i Bartosz Świetliczak uzyskali wyróżnienie w konkursie plastycznym „Na najładniejsza szopkę świąteczną” zorganizowanym przez Urząd Miasta. Nagrody odebrali osobiście dnia 21 XII 2005 roku w Urzędzie Miasta Przemyśla.

WYSTAWA „MŁODZI ARTYŚCI Z SP 11 PREZENTUJĄ…”

Wystawa prezentuje twórczość uczniów klas V i VI Szkoły Podstawowej nr 11 w Przemyślu uczęszczających na kółko plastyczne. Każdy młody twórca prezentuje własną interpretację problemów plastycznych. Prace mają głównie charakter ćwiczeń warsztatowych, jednak wyraźnie widać w nich indywidualność i kreatywność każdej wypowiedzi.