Home » Aktualności świetlicy szkolnej » Klub Młodego Europejczyka – Chorwacja

Klub Młodego Europejczyka – Chorwacja

Celem kolejnej wyprawy dzieci ze świetlicy była Chorwacja. Uczniowie, oprócz wysłuchania hymnu narodowego Chorwacji, z zainteresowaniem obejrzeli prezentację multimedialną, z której dowiedzieli się mnóstwa informacji o tym kraju: jak wygląda jego flaga i waluta, gdzie leży na mapie Europy, z jakimi krajami graniczy, jakim językiem posługują się Chorwaci (nawet sami powiedzieli kilka słów po chorwacku), tradycje i zwyczaje panujące w Chorwacji oraz różne ciekawostki o tym państwie. Na zakończenie dzieci kreatywnie wykonały pracę plastyczną, w której narysowały z czym kojarzy im się Chorwacja oraz co najbardziej spodobało im się w tym kraju.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie