Home » Z życia świetlicy » Rok szkolny 2016/2017 » Warsztaty w Muzeum Kamienica Mieszczańska na temat: „Pisanki, kraszanki, jaja malowane”

Warsztaty w Muzeum Kamienica Mieszczańska na temat: „Pisanki, kraszanki, jaja malowane”

W dniach 4,7 i 10 kwietnia 2017 r. uczniowie ze świetlicy pod opieką Pani Barbary Warynkiewicz, Pani Anety Buczak i Pani Małgorzaty Banickiej uczestniczyli w warsztatach muzealnych na temat: Pisanki, kraszanki, jaja malowane. W trakcie warsztatów uczestnicy poznali historię tworzenia pisanek, symbolikę wzorów i barw używanych do ich zdobienia. Każdy uczeń ozdobił swoją własną pisankę. W trakcie ostatniego spotkania przed świętami uczniowie razem z Panią Małgorzatą Banicką złożyli wszystkim pracownikom muzeum świąteczne życzenia wielkanocne.

 

 

 

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie