Home » Z życia świetlicy » Rok szkolny 2013/2014 » Spotkanie kolędowe

Spotkanie kolędowe

17 stycznia 2014 r. odbyło się w naszej szkole w ramach akcji Dzieci dzieciom Spotkanie Kolędowe, celem którego było kultywowanie tradycji kolędowych. W spotkaniu uczestniczyły dzieci i uczniowie z przemyskich świetlic i przedszkoli. Byli to uczniowie ze świetlic przy SP 15 i SP 14 oraz SP11. Przedszkola reprezentowały: Przedszkole Sióstr Felicjanek, Przedszkole Sióstr Służebniczek, przedszkole Nr 9 Czytelników Życia Podkarpackiego. Każda placówka zaprezentowała krótki program artystyczny. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zaśpiewali kilka najbardziej popularnych kolęd.

Spotkanie przygotowała Pani Małgorzata Banicka – nauczyciel SP 11 przy współpracy z nauczycielami z zaproszonych świetlic i przedszkoli.