Home » Aktualności » Igrzyska Dzieci

Igrzyska Dzieci

W dniach 17 i 18 maja 2022 roku odbyły się w ramach Igrzysk Dzieci czwórbój i trójbój lekkoatletyczny. W zawodach reprezentacje szkoły stanowiły w czwórboju i trójboju w kategorii dziewcząt i chłopców następujące nasze nadzieje olimpijskie:

Sara Banaś

Marco Acquaro

Patryk Szeremeta

Jakub Zytyk

W rywalizacji drużynowej w czwórboju nasze zespoły zajęły w kategorii dziewcząt piąte, a w kategorii chłopców trzecie miejsce. Pieczę nad dziewczętami sprawował  i dzielnie je wspierał w ich poczynaniach p. Rafał Chromiak.

W drugim dniu zawodów nasze reprezentacje z dużym poświęceniem walczyły w trójboju lekkoatletycznym zajmując odpowiednio w kategorii dziewcząt siódme a w kategorii chłopców szóste miejsce. Pomimo heroicznej walki widocznie silnie wiejący wiatr nie sprzyjał osiąganiu wysokich rezultatów.

Wszystkim naszym reprezentantom w poszczególnych konkurencjach serdecznie dziękujemy za włożony trud i pełne zaangażowanie w godne reprezentowanie szkoły, życząc równocześnie naszym milusińskim by ich przygoda ze sportem trwała jak najdłużej.