Home » Aktualności » Znam Przemyśl – rajd klasy 6a

Znam Przemyśl – rajd klasy 6a

14 maja klasa 6a wraz z wychowawcą p. Barbarą Kijanką oraz p. Małgorzatą Banicką – przewodnikiem, wyruszyła na kolejny rajd z cyklu Znam Przemyśl. W pięknej słonecznej pogodzie wędrowali przez Zasanie zwiedzając poszczególne zabytki architektury świeckiej, sakralnej i militarnej: Most Kolejowy, Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II, miejsce straceń na Małym Ryneczku, Cerkiew Bazylianów, kościół salezjanów, cmentarz zasański, fort XVIII Lipowica, punkt widokowy i fort XIX Winna Góra oraz rezerwaty Jamy i wisienki karłowatej. Miłą przerwą w trakcie rajdu była chwila radosnego odpoczynku w parku na Lipowicy. Mimo długiej trasy wszyscy spędzili czas bardzo miło w gronie dawno nie widzianych kolegów i koleżanek.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie