Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

22 czerwca społeczność Szkoły Podstawowej nr 11 im. Henryka Jordana zakończyła rok szkolny 2017/2018. Po mszy świętej, wszyscy spotkaliśmy w szkole, aby podsumować cały rok nauki. Pani Dyrektor wręczyła dyplomy uczniom wyróżniającym się w nauce. Docenieni zostali również uczniowie, którzy wzorowo uczęszczali do szkoły.

Nagrodę Prymusa w kategorii klas I-III otrzymał Jakub Mrozek, a kategorii klas IV-VII tytuł Prymusa otrzymała Alicja Cynar. Wyróżniona została również Martyna Masiak, laureatka konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

Docenieni zostali również sportowcy. Na wyróżnienie w tej kategorii zasługuje Emilia Kuźniar, powołana przez PZPS do kadry Polski U-16/U-17.

Rok rocznie dyrekcja przyznaje tytuł Przyjaciela Szkoły – w tym roku Przyjaciółmi naszej Szkoły zostali Państwo Elżbieta i Krzysztof Baryłowie.

W klasach, wychowawcy rozdali świadectwa, życząc jednocześnie wszystkim uczniom i rodzicom spokojnych wakacji.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie