Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » „Kwiat paproci” – przedstawienie koła teatralnego

„Kwiat paproci” – przedstawienie koła teatralnego

Jest tylko jedna taka noc w roku, Noc Świętojańska, gdy w głębi lasu zakwita niezwykły kwiat paproci. Według legendy ten, kto go znajdzie, otrzyma wielkie bogactwami niezliczone skarby. Kiedy Jacuś usłyszał tę historię postanowił odnaleźć kwiat..

20 czerwca uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Kwiat paproci” oparte na opowiadaniu Józefa Ignacego Kraszewskiego. W role bohaterów wcielili się uczniowie naszej szkoły uczęszczający na zajęcia teatralne do p. Elżbiety Piejko.

Morał „Kwiatu paproci” uświadomił dzieciom, że rodzina, dobro i miłość są najważniejszymi wartościami w życiu każdego człowieka.

Przedstawienie przygotowała p. Elżbieta Piejko, a muzykę wybrał Maciej Danielewicz z klasy 7b.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie