Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Mikołaj w naszej szkole

Mikołaj w naszej szkole

Dzisiejszego dnia wyczekiwały wszystkie dzieci w Szkole Podstawowej nr 11. Już od samego rana kręciły się po korytarzach i klasach dzieci ubrane na czerwono w pięknych mikołajkowych czapeczkach z niecierpliwością wyczekując niezwykłego gościa. Jego odwiedziny poprzedziła wizyta Samorządu Uczniowskiego, który również miał słodkie upominki dla uczniów. I w końcu przybył….. Dźwiękiem dzwoneczka zasygnalizował swoje przybycie. Odwiedził wszystkich pracowników szkoły i przede wszystkim grzeczne dzieci w naszej szkole, które z wypiekami na twarzy odbierały prezenty oraz obiecały, że będą grzeczniejsze oraz nie będą sprawiać problemu swoim rodzicom i nauczycielom. Po rozdaniu prezentów w szkole św. Mikołaj wyszedł na ulice miasta Przemyśla wraz z s. Dorotą, p. Angeliką Bugira oraz uczniami SP 11 aby nieść radość i drobne upominki mieszkańcom naszego miasta.