Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » NASZA UCZENNICA EMILKA NAZAR WŚRÓD NAGRODZONYCH

NASZA UCZENNICA EMILKA NAZAR WŚRÓD NAGRODZONYCH

Uczennica klasy 5a Emilka Nazar została laureatką w konkursie literackim „Trzy strony” organizowanym przez Fundację Nowoczesna Polska i Instytut Książki. Emilka zdobyła II miejsce w swojej kategorii wiekowej. W konkursie wzięli uczestnicy Dyskusyjnych Klubów Książki dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Opowiadania zainspirowane cytatem z „Jądra ciemności” Josepha Conrada przesłało 70 młodych autorów. Emilka reprezentowała Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży w Przemyślu, a jej opowiadanie oparte było o cytat „ Znałem ją na tyle, na ile można znać drugiego człowieka” Wręczenia nagród odbyło się 4 grudnia w Instytucie Książki w Krakowie.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie