Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » VIII Wieczór Poetycki Jedenastki

VIII Wieczór Poetycki Jedenastki

20 czerwca 2017 r. w altance przy Zamku Kazimierzowskim odbył kolejny Wieczór Poetycki. Tym razem motywem w wierszu i piosence był dom – najbliższe nam miejsce. Uczniowie czytali i recytowali wiersze autorstwa L. M. Montgomery jak również znanych polskich poetów oraz śpiewali piosenki m. in. Maryli Rodowicz,  zespołu Manitou. Spotkanie rozpoczął i zakończył występ saksofonowy. Byli z nami: pani dyrektor, nasi wychowawcy i nauczyciele, rodzice.

W Wieczorku Poetyckim udział wzięli:

Alicja Cynar, Aleksandra Wojtyna, Tomasz Wojtyna, Tomasz Rossowski, Kacper Fień
(klasa VI b); Patrycja Różycka, Noelia Gryglik, Wiktoria Kowalska, Wiktoria Grzegorzewska, Martyna Wróblewska (bongosy), Zuzanna Domańska, Dagmara Paradowska (saksofon), Szymon Baryła, Damian Ożga, Kacper Bąk (klasa v a); Marysia Dryniak i Maja Jabłońska –  uczniów przygotowała pani Anna Dryniak.

Julia Hajdus, Julia Stadnik (klasa V b), Martyna Masiak, Kinga Kubas, Michał Fudali, Kacper Malicki (klasa VI a) – uczniów przygotowała pani Katarzyna Skotnicka.

Anna Dryniak

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie