Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » Mistrz Tabliczki Mnożenia

Mistrz Tabliczki Mnożenia

19.06 2017 r odbył się finał konkursu dla kl. III – MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA. Z każdej klasy wyłoniono 3 najlepszych, klasowych mistrzów tabliczki mnożenia, byli to: z kl. IIIa – Jagoda Sielska, Jagoda Winiarska, Jakub Siepioła, z kl. IIIb – Martyna Wojdylak, Julia Mosur, Jakub Szczypek i z kl. IIIc – Fabian Szykuła, Kajetan Kogut, Miłosz Galanty. Uczniowie mieli różne zadania do rozwiązania; od bardzo łatwych, do coraz trudniejszych. Po każdym etapie odpadali ci, którzy popełnili błędy. Do ostatniej rundy doszli – Jagoda Sielska i Jakub Siepioła. Po bardzo zaciętej walce, lepszym okazał się Jakub, który nie popełnił żadnego błędu i zdobył tytuł MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA. Nagrodę Kuba otrzyma w dniu zakończenia roku szkolnego. Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w finale konkursu, tabliczkę mnożenia znają SUPER, oby przez wakacje nie zapomnieli.

Gratulujemy zwycięstwa.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie