Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » DEMO w Bibliotece Miejskiej

DEMO w Bibliotece Miejskiej

11 maja 2017 r. w Bibliotece Miejskiej w Przemyślu odbyło się niezwykłe spotkanie naukowe. Wspaniali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 11 prezentowali wykonane przez siebie stacje doświadczalne, stworzone w ramach realizowanego w szkole projektu DEMO. W spotkaniu wzięły udział przedszkolaki z dwóch przemyskich przedszkoli oraz Goście specjalni, gimnazjaliści z Niska, z dwóch Klubów Młodego Odkrywcy, którzy specjalnie przyjechali, aby wspólnie z młodszymi kolegami odkrywać, doświadczać i eksperymentować. Z radością w sercu patrzyłam na zmagania młodych naukowców. Z jednej strony tych, którzy próbowali w prosty sposób wytłumaczyć zasady działania stacji, a z drugiej strony tych, którzy musieli sprostać postawionym przed nimi zadaniom. Dziękuję bardzo pracownikom Biblioteki Miejskiej za zorganizowanie tego spotkania.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie