Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » KONKURS KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH 2017 ROZSTRZYGNIĘTY

KONKURS KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH 2017 ROZSTRZYGNIĘTY

Wymyślne kształty płatków kwiatu albo stóp, wierszowane i pełne emocji relacje i świadectwa, zdjęcia ozdobione najróżniejszymi technikami oraz ciekawe prezentacje filmowe – oto efekt tegorocznego ogólnopolskiego konkursu „Moje Kolędowanie Misyjne” i niepodważalny dowód na to jak wiele talentów mają polscy kolędnicy misyjni.

W dniach 19 i 27 kwietnia 2017 r. w sekretariacie Papieskich Dzieł Misyjnych w Warszawie jury powołane przez sekretariat krajowy PDMD oceniło prace i wyłoniło zwycięzców Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci pt. „Moje Kolędowanie Misyjne – Dzieciom Tajlandii”. Kolędnicy Misyjni ze Szkoły Podstawowej 11 w Przemyślu pod opieką s. Doroty Burczyk zajęli II miejsce!

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie