Home » RODZICE » Oferta dla rodziców » Aerobik

Aerobik

W ramach czwartej godziny WF do wyboru dla ucznia prowadzone są w naszej szkole zajęcia aerobiku. Dziewczynki z kl. IV-VI mogą poznać nowoczesne formy zajęć fitness takie jak: HI/LOW COMBO, STEP, DANCE AEROBIK, CARDIO/SHAPE, BODY/SHAPE, BPU, STRETCHING, PILATES, JOGA.  Od września do grudnia w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie Aktywna Jedenastka projektu ,,Popołudnie w szkole” w zajęciach aerobiku uczestniczyły również mamy naszych uczniów. Zajęcia cieszyły się tak dużą popularnością    i zainteresowaniem mam, że od 1 marca w poniedziałki i środy w godz. 18.30-19.30 specjalnie dla nich prowadzony jest aerobik. Bardzo cieszy fakt, że razem z mamami przychodzą i ćwiczą ich córki. Wszyscy świetnie się bawią, mile i aktywnie spędzają wolny czas. Zajęcia prowadzone są przez panią dyrektor, nauczyciela WF, instruktora aerobiku Beatę Kosicką-Siwak.

aerobik