Home » Aktualności » XXIII Ogólnopolski Rajd im. dr. Mieczysława Orłowicza

XXIII Ogólnopolski Rajd im. dr. Mieczysława Orłowicza

Dnia 23 września 2023 r. grupa uczniów i rodziców wzięła udział, w ramach Szkolnego Koła Turystycznego ,w XXIII Ogólnopolskim Rajdzie im. dr. Mieczysława Orłowicza. Trasa szlaku prowadziła z Krzywczy przez Reczpol do doliny Hołubli, gdzie przy wiacie było zakończenie rajdu. Po drodze uczestnicy odwiedzili w Krzywczy miejsca pamięci z czasów II wojny światowej, cmentarz i wzgórze z pamiątkowym krzyżem. W Reczpolu grupa przechodziła obok Rezerwatu przyrody Brzozy Czarnej, a dalej udając się do wiaty szła malowniczą doliną Rezerwatu Hołubli. Opiekunem grupy z naszej szkoły była Pani Małgorzata Banicka. Najmłodszymi uczestnikami rajdu była Jowita z klasy pierwszej i jej czteroletni braciszek, który bardzo dzielnie znosił trudy drogi.