Home » Aktualności » Uroczysta gala podsumowująca współzawodnictwo sportowe w roku szkolnym 2022/2023

W czwartek, 15 czerwca, na sali kolumnowej Przemyskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyło się uroczyste podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2022/2023 „Gala Przemyskie Orły Sportu”. Naszą szkołę reprezentowali p. Dyrektor, nauczyciele wychowania fizycznego oraz uczniowie. W kategorii Igrzysk Dzieci zajęliśmy V miejsce, w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej uplasowaliśmy się na III miejscu.

Jako nagrodę, otrzymaliśmy pamiątkowe puchary i dyplomy.

Puchary i dyplomy wręczali Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun, Przewodniczący Rady Miejskiej Robert Bal, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Marcin Kowalski, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Pani Renata Kochanowicz Chalicka, Radna Rady Miejskiej Małgorzata Gazdowicz oraz Dyrektor POSiR Pani Greta Ostrowska.