Home » Aktualności » Daj sobie szansę!

Daj sobie szansę!

W roku szkolnym 2021/2022 nasz uczeń Mikołaj Badecki znalazł się wśród 30 finalistów projektu CEMS Chance. Dzięki nawiązanym przez niego w Warszawie kontaktom, udało się  zorganizować spotkanie naszych uczniów ze studentami SGH z Warszawy. Koordynator projektu Pan Mikołaj Rostkowski oraz koordynatorka rekrutacji Pani Julia Pacyga opowiadali o programie i zachęcali naszych uczniów do wzięcia udziału w CEMS Chance. Mamy nadzieję, że i w tym roku uczeń naszej szkoły znajdzie się wśród szczęśliwej trzydziestki finalistów tego programu.
CEMS Chance to innowacyjny projekt skierowany do młodzieży w wieku 14-16 lat. Nasza inicjatywa ma na celu pomoc młodym ludziom w podjęciu decyzji edukacyjnych i zaplanowaniu ścieżki zawodowej. Uczestnicy, mający z różnych przyczyn utrudniony start w dorosłe życie, często nie są świadomi szans, jakie daje im los. Chcemy nauczyć ich te szanse dostrzegać i w pełni wykorzystywać, aby w przyszłości mogli odnieść sukces.
cemschance.pl