Home » Aktualności » Otrzęsiny klas czwartych

Otrzęsiny klas czwartych

W dniu 19 października Nasi Czwartoklasiści uczestniczyli w Otrzęsinach – imprezie, która wprowadziła ich w szeregi klas starszych. Uczniowie przenieśli się w czasy średniowiecza i jak przystało na prawdziwych rycerzy, poddani zostali rozmaitym próbom odwagi, sprawności i wiedzy. Czwartoklasiści wzięli udział w następujących konkurencjach: Test Smaku, Quiz dotyczący Wiedzy Szkolnej oraz Taniec. Nie mogło również zabraknąć zabaw sportowych, które przygotował p. Marcin Kosterkiewicz. Całość zwieńczyła niespodzianka dla wychowawców klas czwartych: p. Karoliny Kosterkiewicz i p. Henryka Dryniaka – kręgle – 100% tarfności!

Wydarzenie przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami oraz wychowawcy klas czwartych.