Home » Aktualności » 64 Ogólnopolski Rajd Twierdza Przemyśl

64 Ogólnopolski Rajd Twierdza Przemyśl

 

Dnia 23 kwietnia 2022 r. odbył się 64 Ogólnopolski Rajd Twierdza Przemyśl. W rajdzie wzięła udział spora grupa uczniów i rodziców z naszej szkoły. Trasa przejścia prowadziła z Foru XV Borek przez fort I Salis Soglio. Fort II Jaksmanice na fort III Łuczyce, gdzie było zakończenie rajdu połączone z ogniskiem i konkursem wiedzy o fortach. Do konkursu ambitnie podeszła duża grupa uczniów z naszej szkoły motywowana przez Panią Elżbietę Oleszek. Pomimo trudnych pytań uczniowie spisali się na medal. I miejsce zajął uczeń klasy 3 b Ignacy Ciepałowicz. II miejsce zajęła uczennica klasy IV a Aleksandra Wiatrowska. Najmłodszym uczestnikiem rajdu był przyszły uczeń naszej szkoły Mateusz Ciepałowicz, który świetnie poradził sobie z 12 kilometrową trasą . W trakcie rajdu były też miłe spotkania z byłymi absolwentami naszej szkoły.
Szkolną grupę rajdową poprowadziła Pani Małgorzata Banicka –nauczyciel, wieloletni Opiekun Szkolnego Koła Turystycznego z pomocą nauczycieli Pani Elżbiety Oleszek i Pana Henryka Dryniaka oraz wspaniałej grupy rodziców.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie