Home » Aktualności » Zdaniem przechodniów… i… klasa 7c w akcji

Zdaniem przechodniów… i… klasa 7c w akcji

W czwartek 16 września podczas lekcji języka polskiego dyskutowaliśmy na temat Dlaczego ludzie popełniają zło? Gdy wymieniliśmy nasze spostrzeżenia i wykonaliśmy pracę na lekcji, udaliśmy się na spacer, by porozmawiać na ten temat z przypadkowymi przechodniami. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, poznaliśmy sympatycznych ludzi o jakże różnych poglądach, ale życzliwych i przyjaźnie nastawionych. Z niektórymi udało nam się zrobić zdjęcie. Te spotkania były dla nas żywą lekcją życia, a przełamywanie stresu związanego z przeprowadzeniem rozmowy, pytaniem, rozmawianiem okazało się tak dużym wyzwaniem, że do samego wieczora napawała mnie duma BRAWO Blanka, BRAWO WY!!!!

Pozdrawiamy, klasa 7c i pani Anna Dryniak

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie