Home » Aktualności » Uroczyste zakończenie roku klas ósmych

Uroczyste zakończenie roku klas ósmych

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych. Zebrani nauczyciele, rodzice, goście wysłuchali krótkiego programu artystycznego (przygotowanego przez uczniów oraz panią Elżbietę Piejko) oraz słów wygłoszonych przez panią dyrektor, przedstawiciela Rady Rodziców, wychowawców oraz przewodniczącego szkoły. Absolwenci otrzymali dyplomy i wyróżnienia. Do tych najbardziej zasłużonych należą:

Abigail Winnicki (8c) – zdobywczyni statuetki, laureatka konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

Szymon Jabłoński (8b) – zdobywca nagrody „Prymus” w kategorii klas ósmych, stypendium naukowego oraz stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla.

Aleksandra Komorek (8b) – zdobywczyni stypendium naukowego oraz stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla, najlepszy wynik testu próbnego.

Małgorzata Partyka (8a) – zdobywczyni statuetki za całokształt pracy artystycznej.

Na zakończenie rodzice uczniów klas ósmych złożyli podziękowanie dyrekcji oraz całemu gronu SP 11 oraz wręczyli pamiątkowe upominki w postaci niezwykłej karykatury.

Anna Dryniak