Home » Aktualności » Turniej Mikołajkowy w halowej piłce nożnej

Turniej Mikołajkowy w halowej piłce nożnej

W dniu 06-12-2019 odbył się Mikołajkowy turniej mini piłki nożnej klas IV i V. Patronem corocznej imprezy dla chłopców klas 4-5 był jak sama data wskazuje… Św. Mikołaj. W imprezie cieszącej się wielką popularnością wśród dzieci jak zwykle dopisała duża frekwencja drużyn uczestniczących w zmaganiach sportowych. 8 drużyn walczyło bardzo zacięcie, ale z poszanowaniem zasad fair-play, o najwyższy laur. Nasza drużyna w ostatecznym obrachunku zajęła 3 miejsce. W drodze do finału przegraliśmy po bezbramkowym remisie w rywalizacji z SP-14 w konkursie rzutów karnych. Zwycięzcą turnieju została Szkoła Mistrzostwa Sportowego, której serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku. Naszym dodatkowym sukcesem było wyróżnienie dla Oskara Sienkiewicza, który został uznany za najlepszego bramkarza Turnieju. Nagrodą wieńczącą trud zawodników były również obficie przyznane różne słodkości. Dziękujemy tą drogą wszystkim darczyńcom, którzy osłodzili pobyt dzieci na Mikołajkowym Turnieju. W swoistej sztafecie pokoleń wspierał dopingiem nasz zespół Miłosz Gierczak, obecnie zawodnik Korony Kielce występujący w Centralnej Lidze Juniorów, obejmującej najlepsze zespoły w tej kategorii wiekowej z całego kraju. Życzymy chłopcom naszej drużyny by poszli w ślady starszego kolegi  i w przyszłości prezentowali równie wysoki poziom sportowy, a za Miłosza ściskamy kciuki za powodzenie w jego dalszej karierze sportowej.