Home » Archiwum » Rok szkolny 2018/2019 » Wizyta w Przedszkolu nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu

Wizyta w Przedszkolu nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu

Każdy z nas wie, jak ważne jest opanowanie języka ojczystego, a najlepszy na to sposób to czytanie. Dlatego tak istotne wydaje się rozpowszechnianie czytelnictwa już w okresie wczesnego dzieciństwa. Uczniowie klasy 6 B postanowili edukować te najmłodsze, najbardziej chłonne umysły, czyli przedszkolaki. 14 marca 2019 r. odwiedzili Przedszkole nr 11 i zaprezentowali grupie czterolatków najpiękniejsze baśnie, wcielając się w postać Czerwonego Kapturka, czy kota w butach. Następnie wręczyli maluchom drobne upominki, zaś przedszkolaki odwdzięczyły się, wręczając piękne, ręcznie robione żonkile. Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie umilił poczęstunek przygotowany przez najmłodszych i wychowawcę grupy Panią Anetę Łuc. Inicjatorem przedsięwzięcia była Pani Aneta Pomianek-Zwierkowska.