Home » Archiwum » Rok szkolny 2018/2019 » DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

23 stycznia 2019 r. o godz. 16.00 do świetlicy szkolnej przybyli licznie drodzy seniorzy, aby wspólnie z wnukami świętować i się radować. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Po miłych słowach powitania wypowiedzianych przez Panią Kierownik Małgorzatę Banicką rozpoczął się występ uczniów oraz przedstawienie pt.: „Czerwony Kapturek”. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na koniec uroczystości dzieci zaśpiewały dla  swoich gości „Sto lat” ,wręczyły piękne laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera  była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami świetlicy szkolnej.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę, taniec, teatr oraz grę na instrumencie  mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Spotkanie przygotowały: Pani Justyna Ząbecka – Buś i Marcelina Ląg