Home » Archiwum » Rok szkolny 2018/2019 » 60 JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI RAJD „TWIERDZA PRZEMYŚL”

60 JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI RAJD „TWIERDZA PRZEMYŚL”

20 października 2018 r. ośmioosobowa grupa dzielnych uczniów pod opieką pani Małgorzaty Łupickiej wzięła udział w corocznym rajdzie Twierdza Przemyśl. Trasa „Zwiedzamy VI Obwód Obronny” biegła od Fortu XV „Borek, poprzez Fort I „Salis-Soglio“, miejscowość Jaksmanice do Fortu III „Łuczyce“ , a następnie Nehrybkę do zakończenia rajdu w Forcie XVI „Zniesienie“. Tradycyjnie na zakończenie rajdu odbył się konkurs wiedzy o Twierdzy, który to również tradycyjnie wygrał nasz uczeń Tomek Rossowski. Jednocześnie Odznakę Jubileuszową z okazji 60 Ogólnopolskiego Rajdu „Twierdza Przemyśl” otrzymała pani Małgorzata Banicka, która od lat propaguje turystykę pieszą w naszej szkole. Gratulujemy!