Home » Archiwum » Rok szkolny 2018/2019 » Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019

3. września uczniowie oraz grono pedagogiczne uroczyście rozpoczęły nowy rok szkolny 2018/2019. Po uczestnictwie we mszy św. przygotowanej przez s. Dorotę wszyscy spotkali się na boisku szkolnym. W tym roku do społeczności uczniowskiej dołączyły dwie klasy pierwsze oraz, po raz pierwszy, naukę rozpoczęły klasy ósme. Najmłodsi uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie oraz zostali pasowani na ucznia klasy pierwszej. Wraz z wychowawczyniami, p. Renatą Daćko i p. Dorotą Jamroz rozpoczynają swoją przygodę w szkole.

Pani dyrektor, Beata Kosicka – Siwak, życzyła wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom szkoły wytrwałości w pracy w nowym roku szkolnym.