Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Konkurs Recytatorski „Wiosna wierszem malowana”

Konkurs Recytatorski „Wiosna wierszem malowana”

Sara Banaś z klasy Ia i Zuzanna Falger z klasy IIIc pod opieką pani Anny Pająk w dniu 27 kwietnia 2018r. wzięły udział w Międzyświetlicowym Konkursie Recytatorskim pt. „Wiosna wierszem malowana” w Szkole Podstawowej nr 6 w Przemyślu. Poziom konkursu był bardzo wysoki, uczennice zaprezentowały się profesjonalnie. Sara Banaś wyrecytowała wiersz Marii Terlikowskiej „Uwaga! Świeżo malowane” i została nagrodzona gromkimi brawami. Zuzia Falger ujęła jury swoją interpretacją wiersza Jana Brzechwy „ Wiosenne porządki” i zajęła III miejsce w konkursie. Dziewczynki do konkursu przygotowała pani Lucyna Babska. Gratulacje!

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie