Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » MAM TALENT 2018

MAM TALENT 2018

Już tradycyjnie 21 marca w pierwszy dzień wiosny w naszej szkole odbywa się finał konkursu Mam Talent. W tym roku wystąpiło 9 finalistów prezentujących swoje talenty w dziedzinach takich jak: praca plastyczna, taniec, gra na instrumencie, śpiew czy gimnastyka artystyczna. Każdy występ był niepowtarzalny i ciekawy. Jury nagrodziło wszystkich uczestników wyróżniając talent Lenki (balet), Macieja (gra na instrumencie klawiszowym), Zuzi (gimnastyka artystyczna) oraz Natalii (śpiew) a w kategorii plastycznej – Wiktorii. Ulubieńcem naszej szkolnej publiczności został Maciej, który otrzymał ponad 90 głosów!

Podczas krótkiej przerwy swój układ gimnastyczno-artystyczny zaprezentowała Natalka z klasy 1b.                       Nagrania z konkursu można obejrzeć na naszym szkolnym Facebooku.

Gratulujemy wszystkim i do zobaczenia za rok.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie