Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » Trzeci bieg świetlicowy

Trzeci bieg świetlicowy

02 czerwca, odbył się w naszej szkole 3 bieg świetlicowy. Edycja wiosenna tego wydarzenia sportowego, odbyła się przy pięknej słonecznej pogodzie, a wiejący wiaterek skutecznie chłodził zawodników. Wyścigi zostały przeprowadzone na okrążeniu przygotowanym przez ultrabiegacza z naszej szkoły, pana Marcina, więc wiadomo łatwo nie było, krótkie podbiegi i zbiegi dawały się mocno we znaki, a spora ilość zakrętów nie pozwalała nabrać właściwego tempa. Zawodnicy klas 2 mieli do pokonania dwa okrążenia, a klasy 3, aż 3.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodki poczęstunek regeneracyjne, a najszybsi stanęli na podium i wznieśli ręce w geście triumfu. Gratulujemy wszystkim dzieciaczkom i cieszymy się ze sportowej postawy.
Dziękujemy Pani Małgorzacie Banickiej za słodkości.
Organizatorami tej wspaniałej biegowej imprezy byli Pani Aneta Buczak i Pan Marcin Kosterkiewicz. Dziękujemy i już czekamy na kolejne edycje.