Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

Dziś w Urzędzie Miejskim odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół oraz podsumowanie ligi szkolnej w narciarstwie alpejskim. W klasyfikacji szkół podstawowych we współzawodnictwie sportowym na 10 szkół zajęliśmy 6 miejsce, natomiast w narciarstwie uplasowaliśmy się na II miejscu w mieście i otrzymaliśmy puchar i dyplom. W uroczystości uczestniczyli i wręczali nagrody Prezydent Przemyśla pan Robert Choma, wiceprzewodniczący Rady miasta pan Robert Bal, dyrektor POSiR pan Marek Osiadacz, oraz naczelnik Wydziału Kultury,Sportu i Turystyki pan Janusz Łukasiewicz. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom którzy reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych w ciągu tego roku szkolnego.

 

 

 

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie