Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » ŚWIĘTO SZKOŁY

ŚWIĘTO SZKOŁY

30 maja to ważny dzień dla całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 11 im. Henryka Jordana. W tym dniu świętowaliśmy i bawiliśmy się – to było Święto Szkoły.

O godzinie 16.00 Pani Dyrektor, Beata Kosicka-Siwak, powitała zebranych gości, rodziców i przede wszystkim dzieci. Impreza rozpoczęła się występem szkolnej grupy Cheerleaderek SP 11 prowadzonych przez p. Dyrektor. Kolejne trzy godziny wypełnione były wspaniałymi atrakcjami. Nikt się nie nudził. Swoje stanowiska w kąciku naukowym mieli m.in. przedstawiciele  studentów   z  PROJEKTORA, Klub Młodego Odkrywcy SP11 z opiekunem p. Anną Nowicką i Młodzi Programiści oraz DEMO z p. Anetą Jabłońską. Dzieci lubiące sport mogły spróbować swoich sił w różnych konkurencjach przygotowanych przez  przez nauczycieli WF – p. Rafała Chromiaka, p. Andrzeja Żłobińskiego, p. Marcina Kosterkiewicza i p. Anetę Buczak, którym pomocy udzielił o. Marcin Adamczyk.  Można było również odpocząć w kąciku relaksacyjnym p. Katarzyny Skotnickiej, spróbować sił w tworzeniu kwiatów z bibuły z paniami ze świetlicy szkolnej czy przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym z p. Elżbieta Oleszek.

Wielu widzów przyciągnęły również pokazy pierwszej pomocy, karateków ze Stowarzyszenia Karate Kyokushinkai-IFK SAIHA, tańce grupy Golden Dance w wykonaniu naszych utalentowanych tancerzy. Każdy mógł wsiąść do radiowozu policyjnego i poczuć się jak prawdziwy policjant. Ogromne emocje wzbudził pojedynek: Nauczyciele vs Rodzice, którzy współzawodniczyli w zabawnych konkurencjach sportowych.

Nie mogło również zabraknąć występów wokalno-muzycznych naszych uczniów. Przed publicznością swoje talenty prezentowali m.in. uczniowie klasy 2b, dziewczynki ze studia piosenki, uczestnicy Mam Talent oraz dzieci z grupy uczącej się języka hiszpańskiego.

Na uczestników imprezy czekały również wyśmienite smakołyki przygotowane przez rodziców.

Ten wyjątkowy, pełen wrażeń dzień był udany również dzięki pogodzie, która pozwoliła na beztroską zabawę i gry.

Swoją obecnością na Święcie Szkoły zaszczycili zaproszeni goście: Prezydent Przemyśla pan Robert Choma, przedstawiciel Rady Miasta – pan Janusz Zapotocki, przewodnicząca Rady Osiedla nr 1 STARE MIASTO pani Elżbieta Wohner, przedstawiciel Wydziału Edukacji pani Agnieszka Górska.

Sponsorami byli Radny – pan Janusz Zapotocki, hurtownia „Batista”, „Piotruś Pan”, „Tropikana”, „Kowalscy”.

Wszystkim, którzy pomogli zorganizować i przeprowadzić Festyn, dzięki którym dzieci mogły wspaniale się bawić i mieć uśmiech na twarzy bardzo serdecznie dziękujemy.