Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » Mistrzostwa Przemyśla Szkół i Przedszkoli w Narciarstwie Alpejskim

Mistrzostwa Przemyśla Szkół i Przedszkoli w Narciarstwie Alpejskim

28.02.2017 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie Nowak Szymon z kl. Ia, Robak Michał z kl. IIa, Martowicz Bartłomiej, Bachusz Hanna, Kordek Emilia z kl. IIb, Ajzenbart Emilia, Hryniszyn Krysia z kl. IIc, Siepioła Jakub, Zieliński Wiktor, Zapotocki Filip z kl. IIIa, Kosztyła Filip z kl. IIIb, Gibalewicz Paweł, Gałuszka Aleksander z kl. IIIc, Komorek Aleksandra, Błaszczyk Oliwia, Hiszpan Wojciech, Jabłoński Szymon z kl. IVb, Ajzenbart Zuzanna z kl. IVc, Kosicki Mateusz, Kawa Karol z kl. Va,Pawłucki Hubert z kl.Vb, Dąbek Katarzyna z kl. VIa, Kirtio Maja z kl. VIb wzięła udział w Mistrzostwach Przemyśla Szkół i Przedszkoli w Narciarstwie Alpejskim.Indywidualnie II miejsce zajął Gibalewicz Paweł, III miejsce Dąbek Katarzyna. Uczniowie ci stanęli na podium i otrzymali puchar i dyplom. Na wyniki w klasyfikacji drużynowej musimy jeszcze poczekać, będą podane w najbliższym czasie. Wierzymy, że uda nam się również stanąć na podium. Gratulujemy wszystkim uczniom i dziękujemy za  start w zawodach. Szczególne podziękowania dla rodziców, którzy pomogli w opiece w czasie zawodów.