Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » Sukcesy naszych uczniów

Sukcesy naszych uczniów

Ostatnie tygodnie obfitują w sukcesy naszych uczniów.

W niedzielę 29.01.2017 r. na Międzynarodowym Pucharze Karpat w Narciarstwie Alpejskim pod patronatem marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego i przewodniczących parlamentów V4, Paweł Gibalewicz, uczeń klasy III c, zajął II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Nagrodę odbierał od pani premier Beaty Szydło. Impreza na przemyskim stoku narciarskim, była zorganizowana przez prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomę przy współudziale m.in. Sejmu RP i Senatu RP oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Gratulujemy Pawłowi i życzymy dalszych sukcesów.

W dniach 1-2 luty odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt. Nasza reprezentacja szkoły w składzie : Kuźniar Emilka, Choma Amelia, Kirtio Maja, Kamińska Oliwia, Wilgucka Ania, Podmokły Klaudia, Rzeszutko Agnieszka, Siuta Dominika, Wojtyna Ola, Zwirn Natalka, Pilawa Wiktoria, Kubas Kinga, Romanowicz Oliwia po zaciętej walce zakończyły rywalizację na III miejscu. Dziewczynom gratulujemy i życzymy sukcesu w przyszłym roku.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie Klaudia Podmokły, Amelia Pałys, Martyna Wróblewska, Wojciech Hiszpan, Maksymilian Kamiński, Paweł Sus zajęła III miejsce w łyżwiarstwie szybkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Indywidualnie II miejsce zajęła Klaudia Podmokły.   GRATULUJEMY!

20170206_122704 20170206_122717

reprezentacja naszej szkoły w składzie Klaudia Podmokły,