Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » DZIEŃ NAUKI W SP 11

DZIEŃ NAUKI W SP 11

W czwartek 3. listopada odbył się pierwszy w naszej szkole Dzień Nauki mający na celu popularyzację nauk ścisłych oraz rozwijanie pasji i uzdolnień dzieci. Udział wzięło 60 uczniów, którzy odwiedzali kolejne stacje, tj. DEMO, Szkolne Warsztaty Astronomiczne, Świat pod Mikroskopem, Pomysłowe Małolaty, Kraina Chemii, Pierwsza Pomoc, Sport i Nauka, Młodzi Programiści. Uczniowie brali również aktywny udział w prezentacji poszczególnych zajęć.

Składamy podziękowania dla osób zaangażowanych w to wydarzenie tj, Nauczycielom,  w szczególności p. Dyrektor Beacie Kosickiej – Siwak, p. Marcelinie Ewie Ląg, p. Annie Nowickiej, p. Anecie Jabłońskiej, p. Małgorzacie Jagustyn, p. Henrykowi Dryniak, Rodzicom, oraz p. Rafałowi Kijanka – ratownikowi medycznemu.