Home » Aktualności » Konkurs „Matma dla każdego”

Konkurs „Matma dla każdego”

W poniedziałek 13.06.2022 r. odbyła się druga edycja konkursu „Matma dla każdego”. Jest to konkurs dla uczniów którzy nie zawsze mają z matematyką po drodze. Organizatorami są uczniowie szkolnego kółka MAT-Talent. W drugiej edycji brało udział 5 drużyn z klas 6a, 7a, 7b, 7c. Sam udział, chęć spróbowania sił w trudnej dziedzinie jaką jest matematyka jest wielkim sukcesem. W tym konkursie nie było przegranych. Uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach, wszystkie zostały przygotowane przez uczniów z kółka MAT-Talent, wykorzystując m.in. technologię informacyjno-komunikacyjną. W ostatniej konkurencji, tj. test na platformie quizizz.com rywalizowały panie dyrektor i wicedyrektor. Mogę z dumą oświadczyć, że poradziły sobie wyśmienicie zdobywając 100% możliwych punktów. Dyrekcji, organizatorom, a przede wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję! 🙂
Rafał Hamryszczak

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie