Home » Aktualności świetlicy szkolnej » Klub Młodego Europejczyka – Serbia

Klub Młodego Europejczyka – Serbia

W czerwcu dzieci ze świetlicy wybrały się z Panią Nadzieją w comiesięczną i przedwakacyjną wyprawę po krajach europejskich. Celem podróży w tym  miesiącu była Serbia. Uczniowie posłuchali hymnu narodowego Serbii oraz z dużym zainteresowaniem obejrzeli prezentacje multimedialną przygotowaną i omówioną przez Panią Nadzieję, z której dowiedzieli się ciekawych informacji o państwie: położenie na mapie Europy, stolica, flaga, herb, język, kultura oraz tradycje i zwyczaje kraju, ciekawostki. Po prezentacji uczniowie w sposób ciekawy i kreatywny wykonali pracę plastyczną pt. „Co najbardziej podoba ci się w Serbii?”. Rysunki zostały umieszczone na gazetce szkolnej Klubu Młodego Europejczyka.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie