Home » Aktualności » Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne

Dnia 21 marca 2022 r. czyli pierwszego dnia wiosny klasa II b wraz z wychowawczynią Renatą Bieliszak i panią Anną Dacko zdobywała nowe ciekawe umiejętności. Uczniowie wzięli aktywny udział w warsztatach kulinarnych, które zorganizowała pizzeria Da Grasso w Przemyślu. Po kilkuminutowym spacerze ulicami naszego miasta trafiliśmy do pizzerii, gdzie czekały przygotowane stanowiska pracy. Klasa została podzielona na grupy. Zadaniem każdej było własnoręczne przygotowanie pizzy. Dzieci z zapałem zabrały się do pracy. Efekty były smaczne i w szybkim tempie skonsumowane przez małych kucharzy.
Warsztaty przyniosły dzieciom wiele radości i zachęciły do mierzenia się z innymi kulinarnymi wyzwaniami.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie