Home » Aktualności » Sukcesy naszych uczniów

Sukcesy naszych uczniów

W ostatnią sobotę na stoku narciarskim w Przemyślu odbyły się XXVII Eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w Narciarstwie Alpejskim „Family Cup”. Uczennica klasy 3b, Maja Kosterkiewicz, zajęła drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej. Zawody odbywały się przy niesprzyjających warunkach pogodowych, padającym śniegu i mocnym wietrze, który bardzo przeszkadzał zwłaszcza lżejszym zawodnikom. Dla Mai te zawody to było duże wyzwanie, dzień wcześniej rozbiła sobie twarz kijem narciarskim. Gratulujemy charakteru i sukcesu!

***

Najwyższy wynik w konkursie kuratoryjnym z matematyki uzyskała Maja Jabłońska uczennica klasy 6a – 21/30 pkt na etapie szkolnym.

***

Natalia Sura, uczennica klasy 4a, zajęła wspaniałe 1. miejsce w swojej grupie wiekowej podczas Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

Sukces naszych uczniów

21 stycznia w Hali Sportowej w Przemyślu odbyły się zawody Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców w piłce ręcznej. Nasi chłopcy z klas 8a, 8b i 7a zaprezentowali się bardzo dobrze. Wykazali się wysokim poziomem wyszkolenia taktyczno-technicznego i zajęli 3 miejsce w rozgrywkach. W nagrodę drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom. Drużynę startującą w zawodach przygotował nauczyciel wychowania fizycznego Rafał Chromiak. Chłopcom życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Szkołę reprezentowali:

• Karol Błaszczyszyn 8a