Home » Aktualności » Sportowy grudzień

Sportowy grudzień

W sobotę 11 grudnia w naszym mieście odbył się Ultramaraton Wyszehradzki „Twierdza Przemyśl”. Zawodnicy startowali na dystansach 22 km i 57 km, a dla młodszych biegaczy organizatorzy przygotowali zawody Mini Wyszehradzki na dystansach 200 m i 800 m. I w tym drugim biegu udział wzięli uczniowie z klasy 3b – Franek Kotwica i Maja Kosterkiewicz, która wywalczyła znakomite 3 miejsce. Gratulujemy zapału i chęci do uprawiania sportu w trudnych zimowych warunkach. Czekamy na kolejne, nie tylko sportowe sukcesy naszych uczniów.

Również w grudniu nasi nauczyciele wychowania fizycznego p. Aneta Buczak i p. Marcin Kosterkiewicz wzięli udział w świetlnym trzy etapowym szkoleniu „Kompetentny i sprawny uczeń miarą sukcesu pracy nowoczesnego nauczyciela” zorganizowanym przez Fundację Frumis i SZO. Gościem specjalnym finałowego spotkania była najwyższa siatkarka Europy p. Gabriela Polańska. A samo spotkanie dostarczyło wielu emocji i znakomicie utrwaliło wiedzę i umiejętności poznane w trakcie wcześniejszych szkoleń.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie