Home » Aktualności » Dyskoteka andrzejkowa z akcentem mikołajkowym w klasie 4B

Dyskoteka andrzejkowa z akcentem mikołajkowym w klasie 4B

Dnia 24 listopada w naszej klasie odbyła się zabawa andrzejkowa. Najpierw wspólnie przystroiliśmy naszą klasę, jak to powiedziała siostra Dorota: Były takie emocje, że trudno się było dogadać.

W godz. 17.00-18.30 świetnie się bawiliśmy przy naszych ulubionych hitach. Wychowawczyni pani Ania Dryniak przygotowała dla wszystkich wróżby andrzejkowe oraz zadania-wyzwania. Z ich wykonania uśmiała się do łez, bo np. niektórzy musieli zadzwonić do babci Eli i złożyć jej życzenia, albo ubrać piżamę i ćwiczyć pajacyki, albo pływać w czepku na głowie lub robić inne śmieszne rzeczy wszyscy spisali się na medal. Zosiu, Twoja skarpetka na gazetce zrobiła furorę. Zadbaliśmy też o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Na zakończenie św. Mikołaj rozdał drobne upominki, które – ma nadzieję – na długo posłużą wszystkim uczniom klasy 4B.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy tu zaglądają, Anna Dryniak i klasa 4B

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie