Home » Aktualności » 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości

Jak co roku, społeczność Szkoły Podstawowej nr 11 uroczyście upamiętniła rocznicę odzyskania niepodległości. W tym roku, ze względu na obostrzenia wynikające z pandemii, świętowaliśmy w trochę inny sposób. O godzinie 11:11 odśpiewaliśmy hymn Rzeczypospolitej Polskiej – Mazurek Dąbrowskiego. Uczniowie ubrani odświętnie, trzymając biało-czerwone flagi w uroczystej postawie jednym głosem wypełnili mury szkolne melodią naszej pieśni narodowej. Klasy 5a, 7a, 7b i 8c, wraz z wychowawcami i przewodnikiem, wzięły również udział w rajdzie szlakiem Orląt Przemyskich, wspominając małych przemyskich bojowników w walce o niepodległą Polskę. Natomiast 11 listopada poczet sztandarowy szkoły wziął udział w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości.